[02.10.11@00:21:32] <ethel> Flake, mul on lihtsalt isiklik probleem tegelastega, kes millegipärast arvavad, et hea tehnika kompenseerib selle materiaalne muretus ja kuum seks. sõnn on rahul!” [02.10.11@00:22:09] <flake> eth pole seksieluga rahul? [02.10.11@00:24:36] <merlen> Tundub nii.

[29.09.11@11:28:05] * Joins: Blondy (5abfa47b@bkalh1.mibbit.com) [29.09.11@11:29:15] <garf> Blondy? [29.09.11@11:29:28] <garf> nii, kes nüüd testib? :P [29.09.11@11:29:36] <ethel> sest siis saab teada kes on tegelik harry potteri ema :P

[29.09.11@11:05:51] <ethel> lapin kulta? sounds like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley’s.

[28.09.11@09:11:47] <Wolle> oot.. sa vahetasid jälle töökohta või oled ajutiselt teises majas? [28.09.11@09:12:25] <garf> asa rendib meid klientidele välja [28.09.11@09:12:31] <garf> mõne kliendi puhul tuleb kohal olla [28.09.11@09:12:42] <garf> teistega saab oma kontorist ka hakkama [28.09.11@09:12:49] <ethel> tra.. aga see ei ole ju garfi kontorist jälle kuulatavad :D [28.09.11@09:13:24] <garf> just, eth sai pihta — […]

[27.09.11@20:46:34] <ethel> miks sul silmi äärritada garf :P http://www.seriouswheels.com/pics-2004/2004-Jaguar-XJ8-1280×960.jpg [27.09.11@20:48:30] <flake> garf saab jaguari? [27.09.11@20:48:34] <flake> üks ford kõik tbh [27.09.11@21:01:21] <merlen> :D [27.09.11@21:05:59] <flake> oeh [27.09.11@21:06:03] <flake> alkohol sai otsa :( [27.09.11@21:06:07] <ethel> ja jaguar sai kadi [27.09.11@21:06:28] <flake> ohoh [27.09.11@21:06:52] <Wolle> sellepärast tal mingi fookus ongi ainult

[27.09.11@10:26:11] <Wolle> “Sitaks lai on Eesti sky” :D [27.09.11@10:31:09] <garf> :D [27.09.11@10:31:14] <ethel> ma saadan sulle sulas :D ? :P [27.09.11@10:39:54] <merlen> Eth jagab raha? [27.09.11@10:40:14] <garf> näikse nii

[26.09.11@15:19:15] <merlen> garf! [26.09.11@16:33:20] <garf> jah? [26.09.11@19:10:38] <merlen> Ei no nüüd on hilja garf. [26.09.11@19:10:42] <ethel> a hilja jah :P [26.09.11@19:13:25] <Level> on küll hilja, kuid lahkuda võimatu näib [26.09.11@19:20:37] <merlen> Mulle hakkab Eth päris meeldima. :P

[25.09.11@16:27:15] <ethel> hmm… tea kas hamiltonil ka inglise meedia haibiga probleeme :P [25.09.11@16:27:19] <flake|RTL|Viasat> no shit [25.09.11@16:27:33] <foxer[wrk]> ethel paneb teemasse ilusti [25.09.11@16:27:35] <flake|RTL|Viasat> oojaa [25.09.11@16:27:39] <ethel> ja ülehelikiirus ongi rohkem F1 teemasse :P

[23.09.11@11:47:05] <ethel> massa väga aeglased [23.09.11@11:48:14] <Wolle> massa läheb umbes tunnikese pärast rajale alles [23.09.11@11:48:23] <ethel> ferrari twitter kurdab, et nüüd läheb õiget teed [23.09.11@11:49:12] <merlen> Jama ka, kui konkurendid rada teavad.. [23.09.11@11:49:19] <ethel> Tartus pole mingit rada on muudetud :P

[22.09.11@17:25:24] <merlen> Mis kuradi naised obsessivad koguaeg!? [22.09.11@17:25:29] <ethel> no mis käsk see üldse oli? [22.09.11@17:27:28] <garf> ah? [22.09.11@17:28:22] <merlen> Heh, ethil oli õigus. See oli ikka väga võssa lause [22.09.11@17:28:48] <merlen> See pidi olema kas “mis kuradi põhjusel” või “miks need kuradi naised” [22.09.11@17:28:58] <ethel> ma lihtsalt ei viitsi blogida teemal.. et “miks need […]