[16.09.11@23:20:26] <ethel> see võib buemi peale tige olla [16.09.11@23:23:16] <merlen> Tige ikka ei oleks. [16.09.11@23:24:19] <merlen> Aaaga fun fact. Inimeses, kes ei hoia oma viha enda sees, ei jää depressiooni. [16.09.11@23:24:29] <ethel> see nii hea kui tekitab viha blogis välja valama ju. Mitte siin
[16.09.11@20:31:51] * Wolle läheb varsti litutama [16.09.11@20:32:16] <merlen> Oot, räägi meile ka, mis plaanid on siis [16.09.11@20:32:23] <ethel> no siis on ju vähemalt lootus seksi saada [16.09.11@20:32:26] <Wolle> õue minna [16.09.11@21:15:32] <merlen> Eth ütles nagu kõik mis vaja :P [16.09.11@21:15:36] <ethel> et nagu norras :P [16.09.11@21:15:41] <merlen> Just!
[11.09.11@14:34:51] <Wolle> WHAT? [11.09.11@14:35:17] <Wolle> those bastards!! [11.09.11@14:35:29] <flake> ? [11.09.11@14:36:19] * Wolle lõpetas just torchwoodi osa vaatamise [11.09.11@14:36:32] <flake> :P [11.09.11@14:36:42] <ethel> a wolle, mis küsimus see veel oli :P – pead naerma lihtsalt noh :PÜ