[02.10.11@00:27:59] <ethel> ma ei kujuta ette mida ma homme teen.. kui fordiga linna lรคhen :| [02.10.11@00:28:52] <flake> :D [02.10.11@00:29:01] <flake> nรผรผd on siis teada kuidas Garf iga รตhtu tunneb end [02.10.11@00:29:03] <ethel> statement of the day :D :* tartus on ka ilus ilm v? :P [02.10.11@00:29:57] <flake> ma ei tea, ma lรคhen homme sinna :)