[02.10.11@00:27:59] <ethel> ma ei kujuta ette mida ma homme teen.. kui fordiga linna lähen :| [02.10.11@00:28:52] <flake> :D [02.10.11@00:29:01] <flake> nüüd on siis teada kuidas Garf iga õhtu tunneb end [02.10.11@00:29:03] <ethel> statement of the day :D :* tartus on ka ilus ilm v? :P [02.10.11@00:29:57] <flake> ma ei tea, ma lähen homme sinna :)
[23.09.11@11:47:05] <ethel> massa väga aeglased [23.09.11@11:48:14] <Wolle> massa läheb umbes tunnikese pärast rajale alles [23.09.11@11:48:23] <ethel> ferrari twitter kurdab, et nüüd läheb õiget teed [23.09.11@11:49:12] <merlen> Jama ka, kui konkurendid rada teavad.. [23.09.11@11:49:19] <ethel> Tartus pole mingit rada on muudetud :P