[27.10.11@13:06:48] <henri200> ma ei näe sõitu laivis :/ [27.10.11@13:07:18] <Wolle> ma vist sõitu isegi näen [27.10.11@13:07:25] <ethel> Mida.. Ma näen siin akna all puu otsas ainult varest
[24.10.11@12:41:03] <Wolle> Wolle :* [24.10.11@12:41:16] <ethel> hoopis mina olen Wolle [Wolle@194-126-120-129-ppp.noe.estpak.ee] has joined #f1 [24.10.11@12:41:26] <Wolle> wait wut? [24.10.11@12:45:35] <garf> :o [24.10.11@13:25:01] <merlen> ethi katse panna wolle ethile musi tegema? [24.10.11@13:35:02] <garf> :D [24.10.11@13:40:28] <Wolle> garf hoiab tüdrukut kuival.. [24.10.11@13:40:37] <Wolle> peab teine wolle embusesse jooksma esimesel võimalusel
[28.09.11@09:11:47] <Wolle> oot.. sa vahetasid jälle töökohta või oled ajutiselt teises majas? [28.09.11@09:12:25] <garf> asa rendib meid klientidele välja [28.09.11@09:12:31] <garf> mõne kliendi puhul tuleb kohal olla [28.09.11@09:12:42] <garf> teistega saab oma kontorist ka hakkama [28.09.11@09:12:49] <ethel> tra.. aga see ei ole ju garfi kontorist jälle kuulatavad :D [28.09.11@09:13:24] <garf> just, eth sai pihta — […]
[27.09.11@20:46:34] <ethel> miks sul silmi äärritada garf :P http://www.seriouswheels.com/pics-2004/2004-Jaguar-XJ8-1280×960.jpg [27.09.11@20:48:30] <flake> garf saab jaguari? [27.09.11@20:48:34] <flake> üks ford kõik tbh [27.09.11@21:01:21] <merlen> :D [27.09.11@21:05:59] <flake> oeh [27.09.11@21:06:03] <flake> alkohol sai otsa :( [27.09.11@21:06:07] <ethel> ja jaguar sai kadi [27.09.11@21:06:28] <flake> ohoh [27.09.11@21:06:52] <Wolle> sellepärast tal mingi fookus ongi ainult
[23.09.11@11:47:05] <ethel> massa väga aeglased [23.09.11@11:48:14] <Wolle> massa läheb umbes tunnikese pärast rajale alles [23.09.11@11:48:23] <ethel> ferrari twitter kurdab, et nüüd läheb õiget teed [23.09.11@11:49:12] <merlen> Jama ka, kui konkurendid rada teavad.. [23.09.11@11:49:19] <ethel> Tartus pole mingit rada on muudetud :P