[22.09.11@13:01:02] <ethel> aga 40 sek on hea peeretada, kui seelik seljas on Jaga edasi: Facebook Twitter Lisa kommentaar Tรผhista vastus Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nรตutavad vรคljad on tรคhistatud *-ga Kommenteeri * Nimi * E-post * Veebileht Salvesta minu nimi, e-posti- ja veebiaadress sellesse veebilehitsejasse jรคrgmiste kommentaaride jaoks. Notify me of follow-up comments by email. Notify me of new posts by email. Δ This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed. Filed under: Uncategorized - @ 22.09.2011 13:02 Sildid: ethel, peeretamine, seelik